Tarihçe

1968 yılında Kerim YILMAZ, Zeki GÜNAY, Recep BERK, Hayrettin ARDUMAN ortaklığında kurulan firmamız yıllar içindeki ortaklık değişiklikleri sonucu Yönetin Kurulu Başkanımız sayın Muammer GÜNAY’ın öncülüğünde ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın geçmişinden bugüne kadar verdikleri katkılardan dolayı hayatta olmayan ortaklarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz.

Al-San Alüminyum Sanayi A.Ş kurulduğu günden bu yana sadece alüminyum ekstrüzyon mamulleri üretmiş olup, başka sektörlere girmeden konusunda uzmanlık boyutuna ulaşmış, yıllar içerisindeki teknolojik gelişmelere paralel olarak kendisini daima yenilemiş, yapmış olduğu yatırımları ile ekstrüzyonun yanı sıra Eloksal, Statik Boyama, Ahşap Desen, Kalıphane, Dökümhane departmanları ile tam entegre bir yapıya ulaşmıştır.

Al-San Alüminyum tecrübe ve bilgi birikimi ile iç piyasanın yanı sıra üretiminin çok büyük bir kısmını başta Almanya olmak üzere gelişmiş Avrupa ülkelerindeki seçkin müşterilerimize standart ve özel profil serilerini üreterek alüminyum profilin kullanıldığı tüm alanlarda hizmet vermektedir. Al-San Alüminyum ’un üretmiş olduğu mamuller TSE, Qualanod ve Qualicoat kalite belgeleri ile üretim kalitesini belgelemiştir.
Al-San Alüminyum © Tüm Hakları Saklıdır.